MKS KAŃCZUGA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • START Pruchnik - POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów 4:0
  • GRANICA Stubno - PŁOMIEŃ Morawsko 2:0
  • SANOCZANKA Święte - MKS Kańczuga 2:1
  • MKS Radymno - CZARNI Oleszyce (b) 3:0
  • SANTOS Piwoda - MAKOVIA Makowisko (b) 2:1
  • BŁĘKITNI Grzęska - ZORZA Zarzecze 3:2
  • MOTOR Grochowce - FENIX Leszno (b) 2:0
  • PROMYK Urzejowice (b) - HURAGAN Gniewczyna 2:2
  •        

Transfery Lato 2015


__________________________________

 Przyjdą? Przyszli:
__________________________________

Dominik Cichy
O - obrońca (Syrenka Roźwienica - powrót z wypożyczenia)

Maciej Majcher
B - bramkarz (wychowanek - z drużyny juniorów)

Andriy Protsyk
O - obrońca (KS Kisielów/Pełnatycze - powrót z wypożyczenia)

Maciej Rusin 
N - napastnik - (Strumyk Malawa)

__________________________________

 Odejdą? //Odeszli:

Patryk Białogłowski
N - napastnik - (Promyk Urzejowice)
Ihor Rypnovskyy 
B- bramkarz - (Przełom Besko)

Michał Trzyna 
P - pomocnik (Promyk Urzejowice)

---------------------------------------------------------------

B - bramkarz, O - obrońca
P - pomocnik, N - napastnik

Reklama

Kipsta F700

Zegar

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Buttony

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

AKTUALNOŚCI


Najbliższe spotkanie

MKS RadymnoMKS Kańczuga
MKS Radymno   MKS Kańczuga
2015-09-05, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

SANOCZANKA ŚwięteMKS Kańczuga
SANOCZANKA Święte 2:1 MKS Kańczuga
2015-08-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
HURAGAN Gniewczyna - START Pruchnik
FENIX Leszno (b) - PROMYK Urzejowice (b)
ZORZA Zarzecze - MOTOR Grochowce
MAKOVIA Makowisko (b) - BŁĘKITNI Grzęska
CZARNI Oleszyce (b) - SANTOS Piwoda
MKS Radymno - MKS Kańczuga
PŁOMIEŃ Morawsko - SANOCZANKA Święte
POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów - GRANICA Stubno

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
START Pruchnik 4:0 POGOŃ - SOKÓŁ Lubaczów
GRANICA Stubno 2:0 PŁOMIEŃ Morawsko
SANOCZANKA Święte 2:1 MKS Kańczuga
MKS Radymno 3:0 CZARNI Oleszyce (b)
SANTOS Piwoda 2:1 MAKOVIA Makowisko (b)
BŁĘKITNI Grzęska 3:2 ZORZA Zarzecze
MOTOR Grochowce 2:0 FENIX Leszno (b)
PROMYK Urzejowice (b) 2:2 HURAGAN Gniewczyna

Strzelcy V ligi

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW V LIGI PO 2 KOLEJKACH

3 - Artur Chruściel (Huragan Gniewczyna)
3 - Łukasz Gurak (Huragan Gniewczyna)
3 - Grzegorz Hajduk (Motor Grochowce)
2 - Jacek Goetz (Makovia Makowisko)
2 - Oskar Hamacher (MKS Radymno)
2 - Hubert Ważny (Czarni Oleszyce)
1 - Maciej Rusin (MKS Kańczuga)
1 - Krzysztof Mirek (Huragan Gniewczyna)
1 - Yuriy Svatyy (Motor Grochowce)
1 - Vasyl Kryviak (Santos Piwoda)

MKS na jesień

Płomień Morawsko (d) 0:1
Pogoń-Sokół Lubaczów (w) 2:1
Granica Stubno (w) 0:0
Sanoczanka Święte (w) 2:1
MKS Radymno (w)
Santos Piwoda (w)
Błękitni Grzęska (w)
Motor Grochowce (w)
Promyk Urzejowice (d)
Huragan Gniewczyna (w)
Fenix Leszno (w)
Zorza Zarzecze (w)
Makovia Makowisko (w)
Czarni Oleszyce (w)
Start Pruchnik (d)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 354, wczoraj: 936
ogółem: 1 240 537

statystyki szczegółowe

Regulamin

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.


Strona istnieje od 3 lipca 2010r.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

GRUPY MŁODZIEŻOWE